Hakkımızda

         2010 yılında büyük bir heyecan ve gururla kurmuş olduğumuz müessesemizin geçmiş yıllardan gelen bilgi birikimleri ve ticari deneyimlerimizle “doğru zamanda doğru yerde” olma ilkesi ile hareket etmektedir.

         Kadim medeniyetler şehri olan İstanbul merkezli olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve zaman zaman uluslararası lokasyonlarda tarihi değer taşıyan birçok yapının, adeta tüm yaşanmışlıklarını tespit ederek, yapıların ve insanların geçmişlerine ulaşmayı başarmış; fabrika, ev, cami, hastahane gibi birçok tarihi yapıyı ihya etmiş, birçoğunda bizzat analizler yaparak restite etmiş, bazılarında ise danışmanlıklar yaparak yapıların kurtulmasına eşlik etmiştir.

 

         Müessesemiz; doğru malzeme, kaliteli işçilik, güvenli alışveriş yapma noktasında bir çok insanı konforlu mekanlara ulaştırmak adına tüm gayret ve hızı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ehil.com

İstanbul Bahçelievler ilçesinde 
Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, İnşaat Yapımı, Salon Dekorasyon, İç Mekan Yenileme, Tarihi Ev Restorasyonu, Mimari Tasarım, Proje Tasarım, İç Tasarım Hizmetleri hizmetleri veren Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti., Ehil.com onaylıdır. (Ehil.com - Aradığın ehil seni bulsun)

Referanslarımız